!!! Ordinace praktického zubního lékařství je v současné době bez lékaře,      nové pacienty nepřijímáme. !!!

Pracovní poměr u nás ukončila paní doktorka Artemis Grigoriadou a náhradu za ni bohužel nemáme.

Ordinace pro praktické zubní lékařství tak od června 2021 nemá lékaře, nejsme proto schopni Vám vyhovět s jakoukoliv plánovanou preventivně-léčebnou péčí (preventivní prohlídky, výplně, protetika, endodoncie,....atd.) a stejně tak neregistrujeme nové pacienty.

Pokud jsou u Vás některé tyto výkony potřebné, prosím kontaktujte jiné zubní lékaře.

Moc nás to mrzí, ale nedostatek zubních lékařů nám vytváří problém sehnat nového kolegu, který by se této péče o Vás ujal. Jakmile by se nám toto podařilo zajistit, informaci o tom bychom ihned umístili zde a na náš web. Nicméně snažíme se taktéž zjišťovat případnou volnou kapacitu u kolegů a předběžně se s nimi domluvit, abychom vám případný přestup usnadnili.

Omlouváme se za nepříjemnou situaci.

V současné době je v našich silách ošetřit u našich registrovaných pacientů pouze případné akutní zubní případy.
                                                                                                  Děkujeme za pochopení.

 

- Dovolené, zástupy během dovolené a změny ordinačních hodin viz Ordinační hodiny.

Prioritně ošetřujeme předem objednané pacienty, bolestivé stavy po předchozí telefonické domluvě. Úrazy a akutně vzniklé infekční stavy ošetříme v tentýž den dle možností ordinace. Poslední ošetření započínáme nejpozději 1 hod. před uvedeným koncem pracovní doby.
 

- Stomatochirurgické a implantologické zákroky provádíme i u neregistrovaných pacientů.

K objednávání k implantologickým / stomatochirurgickým výkonům k Dr. Špilarovi prosím využívejte :
1) OBJEDNÁVACÍ FORMULÁŘ (viz Úvod, OBJEDNAT SE, v dolní části stránky), 
2) případně přes mail: objednat-chirurgie@email.cz (s uvedením popisu požadavku a zpětného telefonního kontaktu).
Rentgenové snímky (OPG,...) a jiné přílohy prosím také na tento mail.
Telefonické spojení je vyhrazeno pro řešení akutních stavů, volat můžete v pracovní době na tel. 485 146 054.
 

Jedná se o chirurgické výkony na měkkých a tvdých tkáních dutiny ústní, které jsou plně hrazené ze zdravotního pojištění (nejčastěji odstranění zubů moudrosti), dále pak výkony implantologické a augmentační, které jsou plně hrazené pacientem. Na tyto výkony je nutné doporučení od Vašeho ošetřujícího zubního lékaře a dále RTG snímek (pokud není k dispozici, je možné zhotovit u nás).
Vedle OPG (panoramatický RTG snímek) nabízíme také zhotovení CBCT (cone beam CT, "3D").
Plánované stomatochirurgické zákroky (a zejména plánované kožní chirurgické výkony) je nejlépe provádět mimo letní období s ohledem na nerušené hojení rány / vzhled jizvy.

- osoby mladší 18 let je možné ošetřovat pouze v přítomnosti jejich zákonného zástupce.

- Je nutné, aby při jakékoliv změně zdravotního stavu (jakékoliv diagnostikované onemocnění, zejm. infekční onemocnění, operace, onkologická léčba, změna medikace, zjištěné alergie) jste nás o tom před následující návštěvou informovali.

- Při probíhajícím infektu (např. katar horních cest dýchacích, rýma, opar,...) nás prosím včas konktaktujte za účelem zrušení plánovaného zákroku. Nový termín naplánujeme nedříve za 2-3 týdny po skončení infektu či dobrání antibiotik.

- Při změně zdravotní pojišťovny nás o tom při následující návštěvě informujte.

- Pokud máte akutní problém, kontaktujte nás telefonicky do 9:00 hodin ráno, abychom se domluvili na vhodný čas, kdy budeme mít dostatečný prostor na ošetření. Poslední zákrok začínáme nejpozději 30minut před uvedeným koncem pracovní doby.

- Pokud se nemůžete z nějakých důvodů dostavit na plánovaný zákrok, je nutné, abyste nás o tom informovali. Za řádně zrušený termín považujeme takový, kdy jsme o tom informováni nejpozději 24 hodin předem, a to formou telefonickou / mailem / osobně. S pacienty, kteří se opakovaně nedostaví na smluvený termín bez omluvy, ukončujeme spolupráci.

- V případě, že jste u nás objednáni na určitý výkon, ale v dané chvíli máte jiný problém v dutině ústní, který potřebujete vyřešit, informujte nás o tom předem telefonicky.

- U řady zubních výkonů je sestřička zaměstnána asistencí a může se stát, že Vám nebude moci zvednout telefon. Mějte prosím strpení, na zmeškané číslo Vám zavolá zpět, jakmile to chod ordinace umožní, případně zavolejte prosím znovu.

- Některé výkony nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. S částkou za takové plánované je pacient předem obeznámen a je hrazena ihned po výkonu. V současné době přijímáme pouze platbu v hotovosti.

Děkujeme za pochopení